| ![](templates/repinka/images/bs/bsttci.png) |
| |
персональна виставка художниці Євгенії Моторної "Політ до волі".
3 червня у Дніпровському Будинку Мистецтв (м.Дніпро) відкрилася персональна виставка художниці з Харкова, викладача Харківської дитячої художньої школи №1 ім. І.Ю. Рєпіна - Євгенії Моторної. На виставці представлені понад 60 творів художниці в різних жанрах: анімалістичний, міфологічний, натюрморт, пейзаж, сюжетно-тематичний. Основною концепцією виставки, яка має назву "Політ до волі" є відгук мисткині на події останнього року, що трапились в нашій країні, бажання підкреслити свою національну самоідентифікацію, звернути думки і увагу глядача на цю проблематику, підкреслення незламності людського духу через алегоричні образи. Під час відкриття виставки відбулася також презентація авторської книги художниці "АБЕТКА. Тварини України", в якій ілюстрації поєднуються з оригінальним шрифтом "Рутенія", створеним українським каліграфом Василем Чебаником. основною метою абетки є не тільки навчальний аспект вивчення української мови, історичного шрифту, але і знайомство з унікальним тваринним світом нашої країни.
![](images/stories/2023/em/01t.jpg) |
![](images/stories/2023/em/02t.jpg) |
![](images/stories/2023/em/03t.jpg) |
![](images/stories/2023/em/04t.jpg) |
![](images/stories/2023/em/05t.jpg) |
![](images/stories/2023/em/06t.jpg) |
![](images/stories/2023/em/08t.jpg) |
![](images/stories/2023/em/07t.jpg) |
![](images/stories/2023/em/09t.jpg) |
![](images/stories/2023/em/10t.jpg) |
![](images/stories/2023/em/14t.jpg) |
![](images/stories/2023/em/15t.jpg) |
![](images/stories/2023/em/16t.jpg) |
![](images/stories/2023/em/17t.jpg) |
| | | | | |