| ![](templates/repinka/images/bs/bsttci.png) |
| |
Майстер-класи Міжнародного Арт Форуму "Незламний Золотий мольберт–2024" проєкту "Формула миру" в м.Львів.
З 1 по 6 червня учениці Харківської дитячої художньої школи №1 ім. І.Ю. Рєпіна Колісник Дар’я, Півоварова Маріанна, Псарьова Варвара, Биканова Єлизавета під керівництвом Близнюкової Алли Геннадіївни стали учасникми майстер-класів і урочистостей Міжнародного Арт Форуму "Незламний Золотий мольберт–2024" проєкту "Формула миру" в м.Львів.
Пленери і майстеркласи у Львові для учасників Арт резиденції та дітей з окупованих і переселених районів України проводять досвідчені художники-тренери та педагоги, учителі мистецтва м. Львова, викладачі Підбузької малої академії мистецтв, керівники студій мистецьких шкіл м. Львова та області, відомі викладачі України та зарубіжжя. Концепція майстер-класів базується на створенні такої мистецької атмосфери в Арт просторі музею, яка спонукає дітей до висловлення своїх думок про сьогодення, про життя взагалі музичними та візуальними засобами. Ця концепція прагне об’єднати мистецтво та філософію в контексті арт-терапії, дозволяючи учасникам занять виражати свої думки та почуття одночасно мовою живопису та музики.
Наші учениці взяли участь у майстеркласах:
Зоряни Буц, викладача Навчально-реабілітаційний центр "Мрія" Львівської обласної ради, майстерклас з Монотипії.
Сергія Гречанка, м. Харків, графіка "Птахи".
Богдани Матвієнко, викладача Львівського художнього ліцею при Львівський Національній Академії Мистецтв. Батик акриловими фарбами.
Олени Каменецької-Остапчук, художника Музичної школи №1 ім. Кос-Анатольського. Гратографія.
Галинаи Якубишин, викладача Зразкової студія образотворчого мистецтва палацу Хоткевича Гната. Соляний розпис.
Щедріної Ольги, викладача Арт студії "Дивотворчики" м. Тернопіль. Вириванка на тему портрет в стилі Пікассо.
Дівчата створили цікаві роботи, отримали багато позитивних вражень.
Заходи проєкту продовжяться до 30 червня 2024 року.
![](images/stories/2024/mk/01t.jpg) |
![](images/stories/2024/mk/02t.jpg) |
![](images/stories/2024/mk/03t.jpg) |
![](images/stories/2024/mk/04t.jpg) |
![](images/stories/2024/mk/05t.jpg) |
![](images/stories/2024/mk/06t.jpg) |
![](images/stories/2024/mk/07t.jpg) |
![](images/stories/2024/mk/08t.jpg) |
![](images/stories/2024/mk/09t.jpg) |
![](images/stories/2024/mk/10t.jpg) |
![](images/stories/2024/mk/11t.jpg) |
![](images/stories/2024/mk/12t.jpg) |
![](images/stories/2024/mk/13t.jpg) |
![](images/stories/2024/mk/14t.jpg) |
![](images/stories/2024/mk/15t.jpg) |
![](images/stories/2024/mk/16t.jpg) |
![](images/stories/2024/mk/17t.jpg) |
| | | | | |