Выставки

відкриття виставки робіт учнів школи "Незламність".


26 серпня в Харківській дитячій художній школі №1 ім.І.Ю Рєпіна відкрилась виставка робіт учнів школи "Незламність", яка присвячена Дню міста-героя Харкова і Дню Незалежності України. В експозиції виставки представлено понад 50 робіт, які виконані в різних художніх техніках.

Подробнее...
 

Виставка "Світ починається з ДИТИНСТВА"

31 травня відбулося відкриття виставки до Дня захисту дітей "Світ починається з ДИТИНСТВА".
В експозиції виставки представлені роботи учнів Харківської дитячої школи №1 ім.І.Ю.Рєпіна.

Подробнее...
 

300 років від дня народження Григорія Савича Сковороди. Виставка.

В грудні 2022 року Україна святкує 300 років від дня народження великого українського філософа, богослова, поета, педагога Григорія Савича Сковороди.

Подробнее...
 

Виставка Пам'яті Тамари Степанівни

Викладачі Харківської дитячої художньої школи №1 ім.І.Ю.Рєпіна 1 грудня 2022 року відкривають онлайн-виставку своїх робіт, яку присвячують світлій пам'яті нашої колеги - прекрасного викладача, дорогого друга, яскравої художниці - Масьоми Тамари Степанівни, чиє життя влітку цього року раптово обірвала важка хвороба.

Подробнее...
 

Онлайн-виставка "Дiти Харкова - за мир!"

Онлайн-виставка "Дiти Харкова - за мир!" присвячена "Дню захисту дiтей". В експозиции представленi роботи учнiв груп ПГ, ШВД, 0-4 класiв ХДХШ №1 iм.I.Ю.Рєпина. За підтримки департаменту культури Харківської міської ради.

Подробнее...
 

відкриття виставки робот учнів 0 класів
"Подорож в чарівний світ".

18 лютого 2022 року в Харківській дитячий художній школі №1 ім. І.Ю. Рєпіна відбулось відкриття виставки "Подорож в чарівний світ".
В експозиції представлені роботи учнів 0 класів з рисунку, живопису, композиції.

Подробнее...
 

відкриття Всеукраїнського мистецького проекту «ЕСТАМП».

17 лютого 2022 року о 17.00 в Галереї Харківської дитячої художньої школи №1 ім. І.Ю. Рєпіна ( м. Харків, вул. Єсеніна, 8а) відбулось відкриття виставки Всеукраїнського мистецького проекту «ЕСТАМП».

Подробнее...
 

виставка "Відчуття дитинства".

25 січня 2022 року в Харківській дитячий художній школі №1 ім. І.Ю. Рєпіна відкрита для перегляду виставка "Відчуття дитинства".

Подробнее...
 

виставка витинанки Cнiжне мереживо

Подробнее...
 

відкриття виставки
"Ілля Юхимович Рєпін 21 століття".

З 23 листопада в залі 2 поверху школи відкрита виставка "Ілля Юхимович Рєпін 21 століття".
Плакати створювалися до 175-річного ювілею художника студентами Харківської академії дизайну та мистецтв.
Виставка експонувалася у Галереї м. Чугуєва.

Подробнее...
 

відкриття виставки живопису Даши Хрісанфової "Exchange"(Обмін).

7 жовтня в Галереї дитячої художньої школи №1 ім. І.Ю. Рєпіна відбулось відкриття виставки живопису Даши Хрісанфової "Exchange"( Обмін). Роботи виконані в авторській техниці акварель на полотні. Лірічні, загадкові, таємничі роботи, які заворожують. Виставка відкрита з понеділка по суботу з 14.30 до 19.00 до 5 листопада 2021р.

Подробнее...
 

відкриття Міської щорічної художньої виставки
"Любому Харкову присвячується"

23 листопада о 16.00 відбудеться відкриття Міської щорічної художньої виставки "Любому Харкову присвячується", за адресою вул. Пушкінська, 62.

Подробнее...
 

виставки викладачів – "Весняний вернісаж".

19 травня 2021 року в Харківський дитячій художній школі №1 ім. І.Ю. Рєпіна відбулося відкриття виставки викладачів "Весняний вернісаж".
В експозиції представлені роботи виконані в різних техніках: акварель, витинанка, олія, графіка, батик, ліногравюра.

Подробнее...
 

Онлайн – виставка
«Свято Перемоги»

8 травня відбудеться відкриття виставки робіт учнів Харківської дитячої художньої школи №1 ім. І.Ю.Рєпіна
Виставка присвячується Дню пам’яті та примирення і 76-і річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 р.р.
Скільки б часу не минуло з травня 45-го, ми ніколи не забудемо тих, хто у тяжкі часи встав на захист рідної землі, народу, хто не жаліючи свого життя, рятував світ. Ми високо цінуємо і шануємо наших героїв-визволителів, які дали достойний приклад народу України, з вірою в перемогу і незалежність нашої країни.
Запрошуємо харків’ян до перегляду онлайн-виставки яка розташована на сайті школи.

Подробнее...
 

виставка – "до Всесвітнього Дня космонавтики".

14 квітня в Харківський дитячій художній школі відкрита для перегляду виставка до Всесвітнього Дня космонавтики та Дня працівників ракетно-космічної галузі України!

Подробнее...
 

виставка – "Мозаїка дитячої творчості".

07 квітня 2021 року в Харківський дитячий художній школі №1 ім. І.Ю.Рєпіна відкрита для перегляду четверта частина виставки "Мозаїка дитячої творчості".

Подробнее...
 

виставка – "Мозаїка дитячої творчості".

10 березня 2021 року в Харківський дитячий художній школі №1 ім. І.Ю.Рєпіна відкрита для перегляду інша частина виставки "Мозаїка дитячої творчості".

Подробнее...
 

Відкриття виставки "Автопортрет з яблуком".

5 березня в Галереї Харківської дитячої художньої школи №1 ім. І.Ю. Рєпіна відбулось відкриття виставки "Автопортрет з яблуком" - самопрезентація міфу.
Кураторський прект Євгена Котляра.

Подробнее...
 

виставка – "Мозаїка дитячої творчості".

15 лютого 2021 року в Харківський дитячий художній школі №1 ім. І.Ю.Рєпіна відкрита для перегляду друга частина виставки "Мозаїка дитячої творчості".

Подробнее...
 

Відкриття виставки Анни Саввi "Живописний дивертистмент".

28 сiчня в Галереї Харківської дитячої художньої школи №1 ім. І.Ю. Рєпіна відбулось відкриття персональної виставки Анни Саввi "Живописний дивертистмент".
В експозиції представлені п'ятдесят робіт створених за останні роки талановитою художницею.

Подробнее...
 

відкриття виставки "Мозаїка дитячої творчості".

25 січня 2021 року в Харківській дитячий художній школі №1 ім. І.Ю. Рєпіна відкрита для перегляду виставка "Мозаїка дитячої творчості". В експозиції представлені роботи учнів підготовчих груп першого та другого року навчання та класів 2 елементарного рівня з графіки, живопису, композиції.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 7.